הפשרת קרקעות באמריקה

אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד מדיניות הפשרת קרקעות באמריקה יכולה לשחק לטובתך נטו, במאמר זה תלמדו כיצד לעשות זאת. אנו מציעים לכם גם רכישת קרקע בזול, וגם ניצולה לצורכי בנייה בדרך כלכלית, לא יקרה, וללא ירידה באיכות הבית. אם גם אתם תוהים כיצד תקנו בית בעולם המערבי עם סקאלת המחירים שישנה היום – תיווכחו כי יש פתרון אשר תוכנן במיוחד בשבילכם, והוא יוכל להביא כל אחד מכם לחלקת אדמה ודירה משלו.

רכישת הקרקע במחיר לא יקר

יש לרכוש קרקע חקלאית בארה"ב, אבל לא כל קרקע: רק קרקע אשר הפשרה – צפויה לה. מה, למעשה, ההבדל בין קרקע מופשרת לשאינה? קרקע לא מופשרת המיועדת לחקלאות היא קרקע שלא ניתן לעשות בה כלום חוץ מלגדל גידולים חקלאיים. לעומת זאת, קרקע מופשרת היא קרקע שמותר, מבחינה חוקית, לבנות בה. הפשרת קרקעות באמריקה היא המומחיות שלנו. או נדע לאיזו קרקע חקלאית צפויה הפשרה בקרוב, ורכישת קרקע שכזו תבטיח לך מקום בו תוכל לבנות את ביתך, שעה שקונים אחרים יאלצו לקנות קרקע מופשרת במחיר יקר יותר.

בניית הבית

בניית הבית במחיר לא יקר מבוססת על שכנייך מהחלקות הקרובות. לכן, מוטב – עוד לפני רכישת הקרקע שלא תעשה זאת לבדך, אלא תתאגד עם צרכנים שיש להם זהות אינטרסים זהה לשלך. כך תוכלו להתאגד כקבוצת רכישה, ולבוא לקבלן אשר יקבל מכם הזמנה לפרויקטי נדל"ן מרובים. הוא יצטרך להוריד במחיר בשל כך שלפניו עסקה סיטונאית, ולא של אדם בודד. בנוסף ליוקר המחייה שכבר שורר בארה"ב, המחיר הסופי PERדירה יהיה מחיר שלא תוכלו לפגוש הרבה בעולם המערבי, ובישראל לא ניתן אפילו לחשוב בכיוון של מחיר כזה, אפילו לא באזורים שאין בהם ביקוש גבוה.

הפשרת קרקעות באמריקה – התזמון עלינו, הרכישה עליכם

כפי שהבטחנו, קרקע שאנו ממליצים לכם לרכוש היא כזו אשר הפשרת קרקעות באמריקה צפויה לחול עליה בקרוב מאד. לעתים, זה עשוי לקחת מספר חודשים מהיום בו רכשתם – אולם דבר אחד בטוח: כשההפשרה תגיע אתם תהיו המרוויחים הגדולים – כמי שרכשו קרקעות חקלאיות במחיר זול וצפויים לבנות באיזור לכשהוא יופשר. אנו נעזרים במיטב המודלים הכלכליים, וכושר הניבוי שלנו בנושא – גבוה ומדויק כפי שיוכלו להעיד רוכשים קודמים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s