השקעות נדלן בחו"ל

בשל מחירי הנדלן המאמירים בארץ, פונים ישראלים רבים אל עבר השקעות נדלן בחו"ל. כור המחצבה של לא מעט מהיורדים הוא אמריקה. בארה"ב, כזכור, היה משבר דיור קשה שנבע מכך שבנקים לא הצליחו לגבות חובות משכנתא בשל סינון מופחת מדי לקבלתה מלכתחילה. המשבר הוביל את הבנקים המלווים לקריסה, ואת חלקם הקטן להלאמה זמנית על ידי הממשל. יוקר המחיה, ובעיקר יוקר הדיור, צנחו עד מאד בארה"ב, אך למקומיים זה לא סייע שכן רבים מהם היו חייבי-משכנתא בעצמם, מה שהגביר את העוני והמיתון. המצב הזה יכול לשחק לגמרי לטובתך!

השקעות נדלן בחול – המפתח שלך לדירה בעולם המערבי

מהתמורות אשר מתרחשות בארץ, ניתן ללמוד שישראל עדיין נחשבת ליקרה בשוק הדיור המערבי, ולכן השקעות נדלן בחו"ל, כמו אלה שבארה"ב, עשויות לפתור לישראלים רבים בעיה זו, ולסייע להם לרכוש קרקע ודיור במחיר טוב על אדמת העולם המערבי.

רכישת קרקע

ההמלצה שלנו עבור השקעות נדלן בחו"ל בענף הקרקעות היא כדלקמן: לרכוש את הקרקע כאשר היא עדיין מיועדת לחקלאות בלבד, וטרם בוצעה הפרשת בנייה מטעם מחלקת המדינה בארה"ב. לנו יש את הכלים לדעת מתי זה יקרה בקירוב טוב מאד, מה שיאפשר לך גם לרכוש קרקע וגם להיות מסונכרן עם החלטת הממש להפשיר אותה. כשזה יקרה, היא תוצע אך ורק במחירים יקרים בשל כך שהיא מיועדת לדיור. לך תהיה הזדמנות להחזיק בה במחיר זול ולהשקיע בעיקר בבנייה עקב תשלום מופחת עבור הקרקע כשהיא עוד הייתה חקלאית בלבד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s