רכישת קרקעות בארץ

כידוע, מחירי הקרקעות בישראל אינם זולים, אולם ניכר בצורה בולטת ההבדל בין קרקע חקלאית לא מופשרת לקרקע מופשרת לבנייה: השנייה, איך לא, יקרה הרבה יותר. מצב זה עלול לשחק ממש לטובתכם. במאמר זה נלמד כיצד אפשר לרכוש קרקע במחיר זול וגם לתעל אותה לבנייה שלא במחיר יקר מדי.

היתרון – ביצוע מהלכים קבוצתיים

כל עוד תעשו מהלכים קבוצתיים: רכישת קרקעו בצוותא – אתם תהיו בצד המרוויח. איך ומדוע? מיד תראו. לכן, חשוב לאגד חברים וקרובי משפחה, ואפילו מכרים שידוע שיש לכם זהות אינטרסים איתם: רכישת בית קבע. יש להכין את עצמכם לרכישת קרקע בתחילה. כיד תעשו זאת, ואיפה תרכשו? מיד תדעו.

רכישת הקרקעות בקבוצה

כאן, חשוב לעבוד איתנו. אנו ננתב אתכם לקרקעות אשר צפויה להן הפשרה בקרוב. מדוע זה חשוב לדעת שיש הפשרה לפני הציבור? משום שללא הפשרה לא ניתן לבנות – רק להשתמש בקרקע לגידולים חקלאיים. רק בקרקע שהופשרה ניתן להתחיל לבנות. הבעיה היא, כצפוי, במחיר: הוא יקר מרגע שהקרקע הופשרה. אם תסתייעו בנו תוכלו לרכוש קרקע חקלאית, וכאשר היא תופשר – להמשיך להחזיק בה, ולבנות עליה. זה ייתן לכם יתרון על פני האחרים, שיצטרכו לשלם ביוקר על קרקע מופשרת.

בניית הבתים

את הבתים יש לבנות, איך לא, כקבוצה, אלא ששלב זה הרבה יותר קל למימוש מהשלבים הקודמים. כאן, עליכם לחבור לקבלן ולהציע לו עסקת קומבינציה: הוא יבנה מבלי לקנות מכם את הקרקע ויחוייב, אם כן, לשלב אתכם בפרויקט שהוא יבנה. אופציה שניה היא לשלם לקבלן מכספכם – בתעריף נמוך בשל כך שהוא זוכה לתשלום סיטונאי מרובה משתתפים. כך או כך – אתם צפויים להרוויח בית בתעריף נמוך וזאת משום שאתם קבוצה מול קבלן בודד, מה שמצביע על כך שהכוח בעסקה נמצא אצלכם יותר מאשר אצלו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s