נדל"ן בניו ג'רזי

נדל"ן בניו ג'רזי

עקב ירידת המחירים המסיבית בארה"ב בשוק הדיור, כתוצאה מקריסת הבנקים עקב משבר הדיור הקשה שפקד את אמריקה זה מכבר – נדל"ן בניו ג'רזי מהווה הזדמנות לא רק ליזמים ישראלים שמעוניינים לעסוק בנדל"ן כמקצוע, אלא גם לאותם ישראלים שידם ברכישת קרקע בישראל והעולם המערבי אינה משגת בשל המחירים היקרים מנשוא. יש לכם הזדמנות חד פעמית לקבוע את מושבכם בעולם המערבי, ולא במיקום ממוצע אלא במקום הקרוב ביותר לניו יורק – העיר היוקרתית ביותר בעולם גם כיום לאחר משבר הדיור.

הזדמנות עסקית או למגורים

כעת, מזדמנת לכם הזדמנות לרכוש אדמה חקלאית בניו ג'רזי או קרקע בג'רסי סטייט עליה תוכלו לעסוק בחקלאות או לבנות. אנו סבורים כי קניית קרקע חקלאית שהפשרה קרובה צפוייה לה היא הצעד הנכון עבורכם, שכן אז אתם קונים במחיר של קרקע חקלאית – קרקע שתיועד לבנייה. כמי שעוסקים בנדל"ן ובקרקעות בארה"ב, יש לנו מידע על הפשרה קרובה, ולכן קניית קרקע חקלאית בניו ג'רזי תהיה הצעד החכם דווקא עבור מי שיהיה מעוניין לבנות שם ולהקים בית.

יתרון הקרבה לניו יורק

גם במקומות רחוקים מהעיר – למשל בחלק הדרומי של ניו ג'רזי, עדיין תיחשב ניו יורק כקרובה במרחק נסיעה במכונית. בשונה מניו יורק, שכמו תל אביב לא צפויה בה ירידת מחירים, ניו ג'רזי היא חלק מהמקומות בהם נרשמה ירידה במחירי הדיור, ובזאת אתם נהנים גם מנכס או קרקע זולים וגם מקרבה לניו יורק. הדבר גם יאפשר לקרקע שלכם להתייקר בעתיד ולהיות שווה יותר ממה שהיא היום.

אפשרויות קניית קרקע או בית בניו ג'רזי

נדל"ן בניו ג'רזי נהוג לקנות בקבוצות רכישה, או באופן פרטי לגמרי. היתרון שבקנייה כקבוצת רכישה הוא שי לכם כוח בתור קבוצה: אתם יכולים, למשל, לקנות רק קרקע ולסגור עם קבלן בניית מבנים מרובים תוך קבלת מחיר טוב עקב תשלום סיטונאי מצד כולכם. עסקה מסוג זה נקראת "עסקת קומבינציה" ובפועל היא חוסכת עשרות אלפי שקלים במימון הדיור לכל חבר בקבוצת הרכישה. מנגנון זה נפוץ עד מאד גם בישראל וגם בארה"ב, והוא מאפשר הנגשת דיור מוזל. בארה"ב, עקב משבר הדיור, התעריפים יהיו זולים אף יותר מאשר בארץ, ולכן זו ההזדמנות שלכם לרכוש נדל"ן בניו ג'רזי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s