בתים בתל מונד – כל מה שצריך לדעת

בתים בתל מונד – כל מה שצריך לדעת

תל מונד היא מקום ישוב באזור השרון בין כפר סבא לנתניה. הישוב מתפתח וגדל, ולמעשה הוא כבר נותן תחושה של עיר לכל דבר ועניין. תל מונד מחוברת לגוש המושבים משמרת וחירות, כאשר משמרת נמצאת ממזרח לתל מונד, וחירות – ממזרח למשמרת. ממול לגוש זה לכיוון צפון, כשחוצים את כביש 553 ומקדמים צפונה לכביש 562 ממוקמת קדימה, וצפונית לה צורן. נתניה נמצאת צפונית מערבית לתל מונד במערב כביש 553. על כן, אנו למדים כי תל מונד נחשבת למרכזית במיקומה, וחוצצת בין מרכז ופריפריה, ובין ערים מוכרות למושבים מקומיים בשרון.

כיום, יותר מתמיד, כדאי לקנות בית בתל מונד

אנו סבורים כי פרוייקט מגורים בשרון תל מונד החדשה עתיד להיות התל אביב החדש, ולכן כדאי למהר ולקנות שם בית עכשיו, בטרם יחצו המחירים את הטווח הראלי. תל מונד הנה ישוב עם מרכזי קניות ענפים, וניתן להיכנס אליו דרך 3 כניסות, אחת למגיעים מכפר סבא דרך כביש 4, השנייה מימין לצומת כביש 562, והשלישית משמאל לצומת זה. בסמוך לכניסה זו פועלת חנות נוחות של YELLOW ותחנת דלק פז ממוקמת באזור. מכאן ניתן ללמוד כי היישוב נמצא במגמת התרחבות, וממקור ראשון ניתן לומר שלעת עתה זו רק התרחבות לטובה, על בסיס אוכלוסיות חזקות ואיכותיות.

התפתחות במערכת הכבישים

עוד סיבה לקנות בית בתל מונד היא ההתפתחות העצומה שנעשית בכבישים. בשונה מלא מעט מקומות המוגדרים פריפריה, בהם הדייר נאלץ לספוג כבישים ברמה נמוכה, תל מונד מכילה מחלפים ומעקפים, כולל גשר חדש שבנו זה עתה המנגיש את תל מונד למגיעים מחדרה ומהצפון. הגשר מנתב את המכוניות ישירות מכביש 4 דרום לכביש 553 מזרח, דרכו ניתן להיכנס לתל מונד.

התפתחות בחינוך ובתרבות

כעת ישנם מכרזים לבניית מועדוני ספורט וקאנטרי קלאבים בתל מונד. העיר עשירה במתנ"סים, קונסרבטוריונים, בתי ספר למוזיקה, ועוד פעילויות העשרה מגוונות רבות. בנוסף, בתי הספר הציבוריים בעיר עלו בהישגיהם ביחס לממוצע הארצי.

בתים בתל מונד – כל מה שטוב לכם!

לאור התפתחות היישוב והתחזקותו, בתים בתל מונד מהווים נכס מצוין גם למגורים וגם להשקעה. כדיירים, תיהנו מעיר עם מגוון איכויות, וכמשקיעים – תיתקלו רק בשוכרים וקונים אמינים, ללא דאגות מיותרות להכנסתכם מהנכס, ותחזיקו בנכס מניב עם עליית ערך לאורך זמן.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s